Kuchyně Schüller

Elegance, čistota designu a kvalita provedení. To jsou znaky, které charakterizují německé kuchyně Schüller. Vyberte si styl, který je vašemu srdci nejbližší. Nabídka je pestrá. Od kuchyní klasického střihu, přes rustikální kuchyně ve stylu Country, až po moderní bílé kuchyně se zaoblenými tvary. Nahlédněte do galerie kuchyní a zjistěte, která se vám líbí.

Kuchyně Schüller - kvalita bez kompromisů

Jak poznáte kvalitní kuchyňskou linku? Zažijte ji. Dotkněte se povrchů, otevřete dvířka, nechte na sebe dýchnout preciznost skrývající se v detailech. Zkušenost je nepřenositelná. Navštivte náš showroom a přesvědčte se sami.

Kuchyně Schüller

snesou srovnání jen s nejvyšší světovou elitou kuchyňského designu.

Návrh kuchyně nechte na odborníkovi

Přemýšlíte, jak by měla vypadat vaše nová kuchyně? Nechte si ji navrhnout vyškoleným specialistou. Každý

prodejce kuchyní Schüller

zná detailně parametry všech kuchyňských komponent. Má také mnoho zkušeností s realizacemi a navíc i smysl pro estetiku a design. Dokáže vám proto dobře poradit s barevnými kombinacemi, úpravou povrchů, ale třeba i podsvícením zásuvek.

Kuchyně Schüller od A do Z

Při instalaci nové kuchyně Schüller v interiéru vašeho domova nabízíme řadu doplňkových služeb, které vám usnadní život. Pokud chystáte kompletní přestavbu kuchyně, nebo začínáte v novostavbě, jistě vás potěší, že naše kuchyňské studio zajišťuje také instalace vody, elektřiny i plynu. Standardně zajišťujeme i pokládání podlah, vytvoření osvětlených podhledů, štuky a dokonce i výběr dekorativních doplňků. Vaši novou kuchyni Schüller tak vyladíme doslova do posledního detailu.

Schüller - kuchyně pro náročné

Každý rok 100.000 spokojených klientů z celého světa volí značku Schüller jako dodavatele pro svoji novou kuchyni. Buďte nároční. Staňte se jedním z nich i Vy.

Kuchyně Schuller

Na našich stránkách nejčastěji hledáte:
bílá kuchyň, výška kuchyňské linky, kuchyně s ostrůvkem, kuchyňská linka Schüller Alea, příborníky magic box, kamenné pracovní desky , kuchyně Schüller, rustikální country styl, Schüller Praha 4, barový set